Кур'єром до під'їзду
- ...
- Головна
- Бойлери
- Бойлери до 80 літрів
- Бойлер Atlantic Steatite Cube VM 75 S4 C (1500 W)
Бойлер Atlantic Steatite Cube VM 75 S4 C (1500 W)
-
Рейтинг:
- Код Вашого товару:10129
- 0
Надаємо чек та гарантійний талон з печаткою
Опис Бойлер Atlantic Steatite Cube VM 75 S4 C (1500 W)
✅ ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ! ✅
Шановні клієнти! Звертаємо вашу увагу, що купуючи бойлер Atlantic у нас, ви отримуєте оригінальний товар з офіційною гарантією від виробника.
Це важливо, адже на ринку присутня велика кількість неофіційної продукції. Обирайте надійність та якість разом з нами! ✅
У чому особливості цього бойлера?
- На зовнішній панелі зручно розміщений індикатор нагріву і механічний перемикач для коригування швидкості підігріву водички.
- Патрубки з нержавіючої сталі виготовлені за спеціальними ескізами, які дозволяють оперативно набирати і зливати воду.
- Обратний клапан скидає зайвий тиск в баку.
- Сталевий бак Atlantic STEATITE Cube VM 75 надійно захищений анодом з магнію, а на бак нанесено склокерамічне покриття.
- Щільний і екологічно чистий пінополіуретан виступає в якості ізолюючого елемента, за рахунок чого температура води тримається довгий час.
- Купити водонагрівач слід для додаткової економії ресурсів і грошових коштів, адже в ньому є економічний і стандартний режими.
Не знаєте, де придбати водонагрівач у своєму місті? Наш магазин готовий запропонувати вигідні умови для покупки і дати слушні рекомендації по покупці.
Відео презентація водонагрівача Atlantic Steatite Cube 75
Монтаж
Бойлер Atlantic cube steatite vm 75 s4 c 1500w з вертикальним типом установки і нижнім підключенням. Щоб зберігалася гарантія, потрібно обов'язково встановити: редуктор тиску, діелектричну муфту і зворотний клапан. Також потрібно подбати про заземлення. Для збереження умов гарантії потрібно один раз на 2 роки проводити сервісне обслуговування - чистка бака і заміна магнієвого анода.Розміри (мм)
| A | B | C | D | E | F | G | J |
| 706 | 490 | 529 | 175 | 230 | 440 | 3/4'' | 600 |

Приклади монтажу Atlantic Steatite Cube 75
Як збільшити строк служби Вашого бойлера?
- Редуктор тиску - призначений для стабілізації вхідного тиску води в системі водопостачання і запобігає Ваш бойлер від гідроударів. У більшості випадків, основні поломки виникають від різкого збільшення тиску (гідроударів).
- Фільтр від накипу (через накипу ефективність роботи Вашого водонагрівача знижується, і надалі він починає споживати більше електроенергії або призводить до неминучої поломки без можливості ремонту). Фільтр від накипу Ecosoft Ecozon - на даний момент є ефективним приладом із захисту водонагрівачів від накипу, встановлюється при вході на холодну воду, температура якої не перевищує 30 градусів.
Магазинів багато, ціни скрізь однакові, чому більшість клієнтів купують саме у нас?
- Ви замовляєте якісний товар Європейського виробника без посередників;
- Оперативна та безкоштовна доставка Вас порадує, а клієнтоорієнтований і привітний кур'єр з радістю занесе Ваш водонагрівач прямо в квартиру, навіть, якщо Ви живете на 27 поверсі, а ліфт не працює;
- Ми дійсно надаємо чек і гарантійний талон з усіма печатками;
- Купуючи водонагрівач у нас, Ви можете повернути товар на протязі 90 днів після покупки, якщо Вас щось не влаштовує;
- Кваліфікована технічна підтримка: Ви завжди можете звернутися до нас за відповіддю на будь-яке технічне питання;
- Ми вже внесли Вас в клуб покупців "Atlantic" і тепер Вам не потрібно думати про те, коли наступного разу проводити тех. обслуговування Вашого приладу. Ми вчасно інформуватимемо Вас про дану необхідность протягом усього терміну гарантії.
Більше електричних водонагрівачів (бойлерів):
Характеристики Бойлер Atlantic Steatite Cube VM 75 S4 C (1500 W)
| Бренд | Atlantic |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Потужність (Вт) | 1500 Вт |
| Потужність нагрівального елементу (ТЕНа) | 1 х 1500 Вт |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Об'єм | 75 л |
| Вид нагрівального елементу (ТЕНа) | Сухий |
| Форма водонагрівача | Прямокутний |
| Установка | Вертикальна |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Механічне |
| Спосіб установки | Настінний |
| Монтаж | Навісний |
| Підводка | Нижня |
| Матеріал бака | Емальована сталь із напиленням цирконію |
| Відстань між кріпленнями | 350/440 мм |
| Відстань між патрубками | 230 мм |
| Діаметр патрубків підключення холодної та гарячої води | 3/4 дюйми |
| Максимальна температура нагріву | 65 ± 5 °С |
| Мінімальний час нагріву | 192 хв. |
| Втрати тепла | 1,02 кВт/24 год при 65°C |
| Напруга мережі | 220 В |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Енергоспоживання за рік | 1376 кВт*год |
| Клас енергоефективності | C |
| Клас захисту бойлера | IP 24 |
| Профіль навантаження | M |
| Висота | 706 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 529 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 70,6х49х52,9 см |
| Вага | 26 кг |
| Колір | Білий |
| Модель бойлера | Steatite Cube |
| Країна виробник | Грузія |
| Країна реєстрації бренду | Франция |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на 2 роки |
| Керування через WI-FI | Ні |
| Шнур електроживлення | Є |
| Гарантія на бак | 7 років |
| Гарантія на ТЕН | 2 роки |
(9) Відгуки про Бойлер Atlantic Steatite Cube VM 75 S4 C (1500 W)
Питання - Відповідь 1Бойлер Atlantic Steatite Cube VM 75 S4 C (1500 W)
Користувалася водонагрівачем цієї моделі 14 років, жодного зауваження. На жаль , ніщо не є вічним. Хоч
Чи працюєте по системі
Доставка та Оплата
Доставка
Адресна доставка (кур'єром по Києву)Доставка до під'їзду (Київ) - БЕЗКОШТОВНА на товар вартістю від 5000 грн., при умові, що в картці товару є стікер про безкоштовну доставку, в інших випадках вартість - 350 грн.
Підйом на поверх - додатково 200 грн. (за умови працюючого ліфту), без ліфту - 100 грн/поверх.
Вартість доставки у передмістя - Бровари, Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель, Вишгород, Вишневе, Софіївська Борщагівка, Гатне, Крюківщина - становить 700 грн.
Якщо замовлення оформлене до 12:00, доставка здійснюється день в день, якщо пізніше - на наступний робочий день.
Доставка здійснюється нашими кур’єрами в таких часових діапазонах (пн-сб):
- з 14:00 до 18:00;
- з 18:00 до 21:00.
В неділю та святкові дні доставка не здійснюється, проте он-лайн замовлення приймаються 24/7.
Адресна доставка по Україні
Нова пошта
- у відділення по Україні - за тарифами перевізника;
- адресна доставка по Україні кур'єром Нової пошти - за тарифами перевізника.
Відправлення відбуваються день в день, якщо замовлення оформлене до 12:00, якщо пізніше - на наступний робочий день.
Після відправлення клієнту надається трек-номер, завдяки чому можна відстежити своє замовлення.
Всі замовлення при відправці ретельно перевіряються і страхуються на повну вартість.
Самовивіз
Київ, проспект Перемоги, 67.
Самовивіз здійснюється за попереднім погодженням з менеджером.
Оплата
Готівкою при отриманні (кур’єру, або при самовивозі).Накладеним платежем (у відділенні Нової пошти) - отримувач сплачує вартість доставки, та комісію Нової пошти за накладений платіж 2% + 20 грн.
Онлайн-оплата на розрахунковий рахунок (Найменування одержувача: ФОП ХОМЕНКО Сергій Ігорович, Назва банку: АТ КБ «ПриватБанк», Рахунок одержувача у форматі IBAN: UA063052990000026001000124416, ІПН 3224000171, Валюта: UAH).
Безготівковий розрахунок для юридичних осіб - за запитом. Як це відбувається?
- Замовляєте товар на сайті або по телефону.
- Відпраляєте свої реєстраційні документи на е-мейл info@atlantic.org.ua.
- Менеджер виставляє Вам рахунок на оплату.
- Оплачуєте своє замовлення.
- Отримуєте свій товар (отримання товару відбувається лише за наявності доручення або печатки юр.особи/ФОП).
Якщо обрано спосіб обплати "Безготівковий розрахунок", то доставка не включається у вартість товару.
Рекомендовані товари
Магнієвий анод МА 12026 Atl, М8, 120 mm (S3C, S4CM)
Наявність:Є в наявності
100
Електричний ТЕН - нагрівальний елемент ER 001500T Atl
Наявність:Немає в наявності
0
Запобіжний клапан MS 0034 Atl (3/4 з тригером)
Наявність:Немає в наявності
0
Теги: Бойлери Atlantic з сухим ТЕНом, атлантік 80 л сухий тен, бойлер atlantic steatite
Русский








