Кур'єром до під'їзду
- ...
- Головна
- Бойлери
- Бойлери до 15 літрів
- Водонагрівач Atlantic PC 10 SB (під мийкою)
Водонагрівач Atlantic PC 10 SB (під мийкою)
-
Рейтинг:
- Код Вашого товару:10121
- 0
Надаємо чек та гарантійний талон з печаткою
Опис Водонагрівач Atlantic PC 10 SB (під мийкою)
Електричний бойлер Atlantic PC 10 SB (під мийкою)
Компактна модель з потужним нагріваючим елементом і якісним баком забезпечить вашу кухню гарячою водою в будь-який час доби. ТЕН потужністю 2000 Вт забезпечує нагрівання до 65 градусів всього за 15-20 хвилин. Купити Atlantic PC 10 SB вигідно для однієї людини або в якості допоміжного пристрою для нагріву гарячої води для побутових потреб.
Основні характеристики
• Настінний сталевий бак має велику товщиною стінок, що гарантує максимальне збереження високої температури води.
• Бак покритий емаллю з домішкою цинку, завдяки чому матеріал не псується і довго зберігає свої технічні характеристики.
• Ціна Atlantic PC 10 SB невисока, тому ви зможете доповнити свою кухню сучасним бойлером і при цьому заощадити свій бюджет.
Верхнє підведення води дозволяє розташувати водонагрівач на стіні поруч з мийкою. Ця особливість робить бойлер оптимальним варіантом для кухні невеликого і середнього розміру.
Замовивши Atlantic PC 10 SB в нашому інтернет магазині, ви отримаєте якісну техніку від перевіреного виробника з гарантією 5 років.
При оформленні товару через сайт, знижка на бойлер становитиме 50 грн, Ваш купон на знижку: AM50
Більше електричних водонагрівачів (бойлерів):
Характеристики Водонагрівач Atlantic PC 10 SB (під мийкою)
| Бренд | Atlantic |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Потужність (Вт) | 2000 Вт |
| Потужність нагрівального елементу (ТЕНа) | 1 х 2000 Вт |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Об'єм | 10 л |
| Вид нагрівального елементу (ТЕНа) | Мокрий |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Установка | Вертикальна |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Механічне |
| Спосіб установки | Настінний |
| Монтаж | Під мийкою |
| Підводка | Верхня |
| Матеріал бака | Емальована сталь із напиленням цирконію |
| Відстань між кріпленнями | 240 мм |
| Відстань між патрубками | 100 мм |
| Максимальна температура нагріву | 65 ± 5 °С |
| Мінімальний час нагріву | 19 хв. |
| Втрати тепла | 0,48 кВт/24 год при 65°C |
| Напруга мережі | 220 В |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Клас захисту бойлера | IP 24 |
| Висота | 456 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Глибина | 262 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 45,6х25,5х26,2 см |
| Вага | 7,5 кг |
| Колір | Білий |
| Модель бойлера | PC |
| Країна виробник | Єгипет |
| Країна реєстрації бренду | Франция |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на 2 роки |
| Керування через WI-FI | Ні |
| Шнур електроживлення | Є |
| Гарантія на бак | 5 років |
| Гарантія на ТЕН | 2 роки |
(7) Відгуки про Водонагрівач Atlantic PC 10 SB (під мийкою)
Доставка та Оплата
Доставка
Адресна доставка (кур'єром по Києву)Доставка до під'їзду (Київ) - БЕЗКОШТОВНА на товар вартістю від 5000 грн., при умові, що в картці товару є стікер про безкоштовну доставку, в інших випадках вартість - 350 грн.
Підйом на поверх - додатково 200 грн. (за умови працюючого ліфту), без ліфту - 100 грн/поверх.
Вартість доставки у передмістя - Бровари, Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель, Вишгород, Вишневе, Софіївська Борщагівка, Гатне, Крюківщина - становить 700 грн.
Якщо замовлення оформлене до 12:00, доставка здійснюється день в день, якщо пізніше - на наступний робочий день.
Доставка здійснюється нашими кур’єрами в таких часових діапазонах (пн-сб):
- з 14:00 до 18:00;
- з 18:00 до 21:00.
В неділю та святкові дні доставка не здійснюється, проте он-лайн замовлення приймаються 24/7.
Адресна доставка по Україні
Нова пошта
- у відділення по Україні - за тарифами перевізника;
- адресна доставка по Україні кур'єром Нової пошти - за тарифами перевізника.
Відправлення відбуваються день в день, якщо замовлення оформлене до 12:00, якщо пізніше - на наступний робочий день.
Після відправлення клієнту надається трек-номер, завдяки чому можна відстежити своє замовлення.
Всі замовлення при відправці ретельно перевіряються і страхуються на повну вартість.
Самовивіз
Київ, проспект Перемоги, 67.
Самовивіз здійснюється за попереднім погодженням з менеджером.
Оплата
Готівкою при отриманні (кур’єру, або при самовивозі).Накладеним платежем (у відділенні Нової пошти) - отримувач сплачує вартість доставки, та комісію Нової пошти за накладений платіж 2% + 20 грн.
Онлайн-оплата на розрахунковий рахунок (Найменування одержувача: ФОП ХОМЕНКО Сергій Ігорович, Назва банку: АТ КБ «ПриватБанк», Рахунок одержувача у форматі IBAN: UA063052990000026001000124416, ІПН 3224000171, Валюта: UAH).
Безготівковий розрахунок для юридичних осіб - за запитом. Як це відбувається?
- Замовляєте товар на сайті або по телефону.
- Відпраляєте свої реєстраційні документи на е-мейл info@atlantic.org.ua.
- Менеджер виставляє Вам рахунок на оплату.
- Оплачуєте своє замовлення.
- Отримуєте свій товар (отримання товару відбувається лише за наявності доручення або печатки юр.особи/ФОП).
Якщо обрано спосіб обплати "Безготівковий розрахунок", то доставка не включається у вартість товару.
Рекомендовані товари
Електричний ТЕН - нагрівальний елемент ER 200010U Atl
Наявність:Немає в наявності
0
Запобіжний клапан MS 0012 Atl (1/2 з тригером)
Наявність:Немає в наявності
0
Прокладка GT 0040 Atl під ТЕН (для мідних ТЕНів)
Наявність:Немає в наявності
0
Магнієвий анод МА 20518 Atl, М6, 205 mm
Наявність:Є в наявності
100
Русский








