Кур'єром до під'їзду
- ...
- Головна
- Бойлери
- Бойлери до 100 літрів
- Бойлер Atlantic Steatite Genius WI-FI VM 100 D400S-3E-CW
Бойлер Atlantic Steatite Genius WI-FI VM 100 D400S-3E-CW
Водонагрівач циліндричної форми з вертикальною установкою, в ємність бака 100 літрів встановлений сухий стеатитовий ТЕН потужністю 1800 Вт, що дозволяє нагріти воду всього за 194 хвилини. Електронний блок управління розташований на корпусі – це дозволяє швидко та зручно налаштовувати температуру нагріву води.
-
Рейтинг:
- Код Вашого товару:1012034
- 0
Надаємо чек та гарантійний талон з печаткою
Опис Бойлер Atlantic Steatite Genius WI-FI VM 100 D400S-3E-CW




- ECO+ – програма проводить аналіз тижневого графіку водоспоживання і підлаштовує нагрів згідно потреб користувачів, що сприяє комфорту і максимальній економії;
- «Відсутність» – автоматика підтримує постійну температуру води +7 С, запобігаючи замерзанню води у баку і зменшуючи витрати електроенергії;
- Механічне 5-рівневе керування – дає змогу підтримувати задані температурні параметри в діапазоні +50-70 С.

Монтаж
Бойлер з вертикальним типом установки і нижнім підключенням. Щоб зберігалася гарантія, потрібно обов'язково встановити: редуктор тиску, діелектричну муфту і зворотний клапан. Також потрібно подбати про заземлення. Для збереження умов гарантії потрібно один раз в 2 роки проводити сервісне обслуговування - чистка бака і заміна магнієвого анода.
| Модель, мм: | A | B | C | D | E | F | G |
| Steatite Genius WI-FI 50 | 605 | 445 | 463 | 240 | 210 | 165,5 | 1/2" |
| Steatite Genius WI-FI 80 | 808 | 445 | 463 | 240 | 197 | 165,5 | 1/2" |
| Steatite Genius WI-FI 100 | 965 | 445 | 463 | 240 | 211 | 165,5 | 1/2" |
Що входить в комплект до Вашого водонагрівача?
- Водонагрівач
- Зворотній (запобіжний) клапан
- Діелектрична муфта
- Кабель живлення з вилкою
- Інструкція-гарантійний талон
Про гарантію
Гарантія виробника на робочому танку котла серії Wi-Fi Steatite Genius Wi-Fi-7 років, 24 місяці з електричною частиною.* Детальні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і термінами заміни магнієвого анода знаходяться в гарантійному талоні або в інструкції по експлуатації. При недотриманні зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.

На весь пропонований асортимент техніки Atlantic для покупців діє офіційна гарантія від виробника. Сервісним та гарантійним обслуговуванням всього обладнання заводу займається сервісний центр Атлантік-Гейзер.
В регіонах України успішно працюють 120 сервісних центрів. Якщо у Вас виникнуть питання по роботі або обслуговуванню будь-якого обладнання Атлантік, Ви можете звернутися в сервісний центр у Вашому місті або райцентрі. Вам гарантовано буде надана професійна допомога.
Магазинів багато, ціни скрізь однакові, чому більшість клієнтів купують саме у нас?
- Ви замовляєте якісний товар Європейського виробника без посередників;
- Ми працюємо для Вас 365 днів в році 7 днів на тиждень 24 години на добу.
- Оперативна доставка Вас порадує;
- Будь-який зручний для Вас спосіб оплати: готівкою при отриманні, оплата за рекізитами, відправляємо післяплатою (оплата товару при отриманні) або безготівковий розрахунок (для юр. осіб);
- Ми дійсно надаємо чек і гарантійний талон з усіма печатками;
- Купуючи водонагрівач у нас, Ви можете повернути товар на протязі 90 днів після покупки, якщо Вас щось не влаштувало;
- Кваліфікована технічна підтримка: Ви завжди можете звернутися до нас за відповіддю на будь-яке технічне питання;
- Ми вже внесли Вас в клуб покупців "Atlantic" і тепер Вам не потрібно думати про те, коли наступного разу проводити технічне обслуговування Вашого приладу. Ми вчасно інформуватимемо Вас про дану необхідность протягом усього терміну гарантії.
Більше електричних водонагрівачів (бойлерів):
Характеристики Бойлер Atlantic Steatite Genius WI-FI VM 100 D400S-3E-CW
| Бренд | Atlantic |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Потужність (Вт) | 1800 Вт |
| Потужність нагрівального елементу (ТЕНа) | 1 х 1800 Вт |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Об'єм | 100 л |
| Вид нагрівального елементу (ТЕНа) | Сухий |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Установка | Вертикальна |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Електронне |
| Спосіб установки | Настінний |
| Монтаж | Навісний |
| Підводка | Нижня |
| Матеріал бака | Емальована сталь із напиленням цирконію |
| Відстань між кріпленнями | 240 мм |
| Відстань між патрубками | 100 мм |
| Діаметр патрубків підключення холодної та гарячої води | 1/2 дюйми |
| Максимальна температура нагріву | 70 °С |
| Мінімальний час нагріву | 194 хв. |
| Втрати тепла | 1,7 кВт/24 год при 65°C |
| Напруга мережі | 220-240 В |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Енергоспоживання за рік | 1315 кВт*год |
| Клас енергоефективності | B |
| Клас захисту бойлера | IP 24 |
| Профіль навантаження | М |
| Висота | 965 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Глибина | 463 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 96,5х44,5х46,3 см |
| Вага | 26 кг |
| Колір | Білий |
| Модель бойлера | Steatite Genius WI-FI |
| Країна виробник | Грузія |
| Країна реєстрації бренду | Франция |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на 2 роки |
| Керування через WI-FI | Так |
| Шнур електроживлення | Є, з вилкою |
| Гарантія на бак | 7 років |
| Гарантія на ТЕН | 2 роки |
(0) Відгуки про Бойлер Atlantic Steatite Genius WI-FI VM 100 D400S-3E-CW
Питання - Відповідь 0Бойлер Atlantic Steatite Genius WI-FI VM 100 D400S-3E-CW
Ще не було питань.
Доставка та Оплата
Доставка
Адресна доставка (кур'єром по Києву)Доставка до під'їзду (Київ) - БЕЗКОШТОВНА на товар вартістю від 5000 грн., при умові, що в картці товару є стікер про безкоштовну доставку, в інших випадках вартість - 350 грн.
Підйом на поверх - додатково 200 грн. (за умови працюючого ліфту), без ліфту - 100 грн/поверх.
Вартість доставки у передмістя - Бровари, Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель, Вишгород, Вишневе, Софіївська Борщагівка, Гатне, Крюківщина - становить 700 грн.
Якщо замовлення оформлене до 12:00, доставка здійснюється день в день, якщо пізніше - на наступний робочий день.
Доставка здійснюється нашими кур’єрами в таких часових діапазонах (пн-сб):
- з 14:00 до 18:00;
- з 18:00 до 21:00.
В неділю та святкові дні доставка не здійснюється, проте он-лайн замовлення приймаються 24/7.
Адресна доставка по Україні
Нова пошта
- у відділення по Україні - за тарифами перевізника;
- адресна доставка по Україні кур'єром Нової пошти - за тарифами перевізника.
Відправлення відбуваються день в день, якщо замовлення оформлене до 12:00, якщо пізніше - на наступний робочий день.
Після відправлення клієнту надається трек-номер, завдяки чому можна відстежити своє замовлення.
Всі замовлення при відправці ретельно перевіряються і страхуються на повну вартість.
Самовивіз
Київ, проспект Перемоги, 67.
Самовивіз здійснюється за попереднім погодженням з менеджером.
Оплата
Готівкою при отриманні (кур’єру, або при самовивозі).Накладеним платежем (у відділенні Нової пошти) - отримувач сплачує вартість доставки, та комісію Нової пошти за накладений платіж 2% + 20 грн.
Онлайн-оплата на розрахунковий рахунок (Найменування одержувача: ФОП ХОМЕНКО Сергій Ігорович, Назва банку: АТ КБ «ПриватБанк», Рахунок одержувача у форматі IBAN: UA063052990000026001000124416, ІПН 3224000171, Валюта: UAH).
Безготівковий розрахунок для юридичних осіб - за запитом. Як це відбувається?
- Замовляєте товар на сайті або по телефону.
- Відпраляєте свої реєстраційні документи на е-мейл info@atlantic.org.ua.
- Менеджер виставляє Вам рахунок на оплату.
- Оплачуєте своє замовлення.
- Отримуєте свій товар (отримання товару відбувається лише за наявності доручення або печатки юр.особи/ФОП).
Якщо обрано спосіб обплати "Безготівковий розрахунок", то доставка не включається у вартість товару.
Рекомендовані товари
Запобіжний клапан MS 0012 Atl (1/2 з тригером)
Наявність:Немає в наявності
0
Теги: Бойлери Atlantic з сухим ТЕНом, атлантік 100 л сухий тен, бойлер atlantic steatite
Русский






