Кур'єром до під'їзду
- ...
- Головна
- Бойлери
- Бойлери до 100 літрів
- Водонагрівач Atlantic Opro Turbo VM 100 D400-2-B
Водонагрівач Atlantic Opro Turbo VM 100 D400-2-B
ЗНЯТО З ВИРОБНИЦТВА, нова модель - Atlantic OPro Turbo VM 100 D400S-2-B (2500W)
Водонагрівач циліндричної (круглої) форми з вертикальним типом монтажу, в ємність бака 100 літрів встановлений мокрий ТЕН потужністю 2500 Вт, завдяки чому вода нагрівається лише за 154 хвилини. Бойлер оснащений механічним регулятором температури, він розташований на корпусі - це дозволяє швидко і зручно налаштувати температуру нагріву води.-
Рейтинг:
- Код Вашого товару:10119
- 0
Надаємо чек та гарантійний талон з печаткою
Опис Водонагрівач Atlantic Opro Turbo VM 100 D400-2-B
Для сімей, що живуть в будинках з постійними перебоями гарячого водопостачання, найкращим рішенням є накопичувальний підвісний настінний бойлер Atlantic OPRO TURBO VM 100 D400-2-B, що має оптимальне співвідношення ціни і якості.
5 безперечних переваг бойлера Atlantic OPRO TURBO VM 100 D400-2-B
- Встановлений прямо на корпусі, легкий в експлуатації механічний регулятор нагріву сприяє економії вами коштів на оплату рахунків за електроенергію.
- Вертикальне розташування циліндричного за формою бака з нижньою підводкою води дозволяє компактно розмістити прилад на стіні вашої ванної кімнати або кухні.
- Емальована листова сталь, з якої виконана ємність, добре протистоїть процесам корозії.
- Нагрівальний елемент «мокрого» типу швидко нагріває воду, тому вам не доведеться довго чекати.
- Весь накопичений обсяг баку швидко нагрівається до заданого значення (max 75 ° C) і зберігає потрібну температуру до виключення.
Якщо ви вирішили купити бойлер Atlantic OPRO TURBO VM 100 D400-2-B, то ваш будинок або офіс завжди буде безперебійно забезпечений необхідною кількістю теплої води для побутових потреб.
Відео презентація бойлера Atlantic OPRO TURBO VM 100 D400-2-B
Монтаж
Бойлер з вертикальним типом установки і нижнім підключенням. Щоб зберігалася гарантія, потрібно встановити: редуктор тиску, діелектричну муфту і зворотний клапан. Також потрібно подбати про заземлення. Для збереження умов гарантії потрібно один раз на 2 роки проводити сервісне обслуговування - чистка бака і заміна магнієвого анода.

Приклади монтажу водонагрівача Atlantic Opro Turbo VM 100 D400-2-B
Як збільшити строк служби Вашого бойлера?
- Редуктор тиску - призначений для стабілізації вхідного тиску води в системі водопостачання і запобігає Ваш бойлер від гідроударів. У більшості випадків, основні поломки виникають від різкого збільшення тиску (гідроударів).
- Фільтр від накипу (через накипу ефективність роботи Вашого водонагрівача знижується, і надалі він починає споживати більше електроенергії або призводить до неминучої поломки без можливості ремонту). Фільтр від накипу Ecosoft Ecozon - на даний момент є ефективним приладом із захисту водонагрівачів від накипу, встановлюється при вході на холодну воду, температура якої не перевищує 30 градусів.
Магазинів багато, ціни скрізь однакові, чому вигідніше купити саме у нас?
- Ви замовляєте якісний товар Європейського виробника без посередників;
- Оперативна доставка Вас порадує;
- Ми дійсно надаємо чек і гарантійний талон з усіма печатками;
- Купуючи водонагрівач у нас, Ви можете повернути товар на протязі 90 днів після покупки, якщо Вас щось не влаштовує;
- Кваліфікована технічна підтримка: Ви завжди можете звернутися до нас за відповіддю на будь-яке технічне питання;
- Ми вже внесли Вас в клуб покупців "Atlantic" і тепер Вам не потрібно думати про те, коли наступного разу проводити тех. обслуговування Вашого приладу. Ми вчасно інформуватимемо Вас про дану необхідность протягом усього терміну гарантії.
Характеристики Водонагрівач Atlantic Opro Turbo VM 100 D400-2-B
| Бренд | Atlantic |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Потужність (Вт) | 2500 Вт |
| Потужність нагрівального елементу (ТЕНа) | 1 х 2500 Вт |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Об'єм | 100 л |
| Вид нагрівального елементу (ТЕНа) | Мокрий |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Установка | Вертикальна |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Механічне |
| Спосіб установки | Настінний |
| Монтаж | Навісний |
| Підводка | Нижня |
| Матеріал бака | Емальована сталь із напиленням цирконію |
| Відстань між кріпленнями | 240 мм |
| Відстань між патрубками | 100 мм |
| Діаметр патрубків підключення холодної та гарячої води | 1/2 дюйма |
| Максимальна температура нагріву | 65 ± 5 °С |
| Мінімальний час нагріву | 154 хв. |
| Втрати тепла | 1,85 кВт/24 год при 65°C |
| Напруга мережі | 220 В |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Енергоспоживання за рік | 2763 кВт*год |
| Клас енергоефективності | С |
| Клас захисту бойлера | IP 24 |
| Профіль навантаження | L |
| Висота | 1019 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Глибина | 455 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 101,9х43,3х45,5 см |
| Вага | 25,5 кг |
| Колір | Білий |
| Модель бойлера | Opro Turbo |
| Країна виробник | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Франция |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на 2 роки |
| Керування через WI-FI | Ні |
| Шнур електроживлення | Є |
| Гарантія на бак | 5 років |
| Гарантія на ТЕН | 2 роки |
(4) Відгуки про Водонагрівач Atlantic Opro Turbo VM 100 D400-2-B
Доставка та Оплата
Доставка
Адресна доставка (кур'єром по Києву)Доставка до під'їзду (Київ) - БЕЗКОШТОВНА на товар вартістю від 5000 грн., при умові, що в картці товару є стікер про безкоштовну доставку, в інших випадках вартість - 350 грн.
Підйом на поверх - додатково 200 грн. (за умови працюючого ліфту), без ліфту - 100 грн/поверх.
Вартість доставки у передмістя - Бровари, Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель, Вишгород, Вишневе, Софіївська Борщагівка, Гатне, Крюківщина - становить 700 грн.
Якщо замовлення оформлене до 12:00, доставка здійснюється день в день, якщо пізніше - на наступний робочий день.
Доставка здійснюється нашими кур’єрами в таких часових діапазонах (пн-сб):
- з 14:00 до 18:00;
- з 18:00 до 21:00.
В неділю та святкові дні доставка не здійснюється, проте он-лайн замовлення приймаються 24/7.
Адресна доставка по Україні
Нова пошта
- у відділення по Україні - за тарифами перевізника;
- адресна доставка по Україні кур'єром Нової пошти - за тарифами перевізника.
Відправлення відбуваються день в день, якщо замовлення оформлене до 12:00, якщо пізніше - на наступний робочий день.
Після відправлення клієнту надається трек-номер, завдяки чому можна відстежити своє замовлення.
Всі замовлення при відправці ретельно перевіряються і страхуються на повну вартість.
Самовивіз
Київ, проспект Перемоги, 67.
Самовивіз здійснюється за попереднім погодженням з менеджером.
Оплата
Готівкою при отриманні (кур’єру, або при самовивозі).Накладеним платежем (у відділенні Нової пошти) - отримувач сплачує вартість доставки, та комісію Нової пошти за накладений платіж 2% + 20 грн.
Онлайн-оплата на розрахунковий рахунок (Найменування одержувача: ФОП ХОМЕНКО Сергій Ігорович, Назва банку: АТ КБ «ПриватБанк», Рахунок одержувача у форматі IBAN: UA063052990000026001000124416, ІПН 3224000171, Валюта: UAH).
Безготівковий розрахунок для юридичних осіб - за запитом. Як це відбувається?
- Замовляєте товар на сайті або по телефону.
- Відпраляєте свої реєстраційні документи на е-мейл info@atlantic.org.ua.
- Менеджер виставляє Вам рахунок на оплату.
- Оплачуєте своє замовлення.
- Отримуєте свій товар (отримання товару відбувається лише за наявності доручення або печатки юр.особи/ФОП).
Якщо обрано спосіб обплати "Безготівковий розрахунок", то доставка не включається у вартість товару.
Рекомендовані товари
Магнієвий анод МА 16026 Atl, М8, 160 mm (D400-2-BC, N4C(E), N3CME)
Наявність:Немає в наявності
0
Електричний ТЕН - нагрівальний елемент ER 002500 Atl
Наявність:Немає в наявності
0
Запобіжний клапан MS 0012 Atl (1/2 з тригером)
Наявність:Немає в наявності
0
Прокладка GT 0040 Atl під ТЕН (для мідних ТЕНів)
Наявність:Немає в наявності
0
Магнієвий анод МА 36518 Atl, М6, 365 mm (всі моделі 80-150 л)
Наявність:Є в наявності
100
Русский











