Кур'єром до під'їзду
- ...
- Головна
- Бойлери
- Бойлери до 100 літрів
- Водонагрівач Atlantic Horizontal HM 100 D400-1-M
Водонагрівач Atlantic Horizontal HM 100 D400-1-M
ЗНЯТО З ВИРОБНИЦТВА, нова модель - Бойлер Atlantic OPro Horizontal HM 100 D400S (1500W)
Водонагрівач циліндричної (круглої) форми з горизонтальним типом монтажу, в ємність бака 100 літрів встановлений мокрий ТЕН потужністю 1500 Вт, це дозволяє нагріти воду всього за 220 хвилин. Бойлер оснащений механічним регулятором температури, він розташований на корпусі - це дозволяє швидко і зручно налаштувати температуру нагріву води.-
Рейтинг:
- Код Вашого товару:10106
- 0
Надаємо чек та гарантійний талон з печаткою
Опис Водонагрівач Atlantic Horizontal HM 100 D400-1-M
Відео презентація електричного бойлера Atlantic Horizontal HM 100 D400-1-M
Монтаж
Бойлер з вертикальним типом установки і нижнім підключенням. Щоб зберігалася гарантія, потрібно встановити: редуктор тиску, діелектричну муфту і зворотний клапан. Також потрібно подбати про заземлення. Для збереження умов гарантії потрібно один раз на 2 роки проводити сервісне обслуговування - чистка бака і заміна магнієвого анода.
Як збільшити строк служби Вашого бойлера?
- Редуктор тиску - призначений для стабілізації вхідного тиску води в системі водопостачання і запобігає Ваш бойлер від гідроударів. У більшості випадків, основні поломки виникають від різкого збільшення тиску (гідроударів).
- Фільтр від накипу (через накипу ефективність роботи Вашого водонагрівача знижується, і надалі він починає споживати більше електроенергії або призводить до неминучої поломки без можливості ремонту). Фільтр від накипу Ecosoft Ecozon - на даний момент є ефективним приладом із захисту водонагрівачів від накипу, встановлюється при вході на холодну воду, температура якої не перевищує 30 градусів.
Магазинів багато, ціни скрізь однакові, чому вигідніше купити саме у нас?
- Ви замовляєте якісний товар Європейського виробника без посередників;
- Наш бойлер не потребує дозволу від різних бюрократичних інстанцій на установку додаткового приладу в квартирі;
- Оперативна доставка Вас порадує, а клієнтоорієнтований і привітний кур'єр з радістю занесе Ваш водонагрівач прямо в квартиру, навіть, якщо Ви живете на 27 поверсі, а ліфт не працює;
- Ми дійсно надаємо чек і гарантійний талон з усіма печатками;
- Купуючи водонагрівач у нас, Ви можете повернути товар на протязі 90 днів після покупки, якщо Вас щось не влаштовує;
- Кваліфікована технічна підтримка: Ви завжди можете звернутися до нас за відповіддю на будь-яке технічне питання;
- Ми вже внесли Вас в клуб покупців "Атлантик" і тепер Вам не потрібно думати про те, коли наступного разу проводити тех. обслуговування Вашого приладу. Ми вчасно інформуватимемо Вас про дану необхідность протягом усього терміну гарантії.
Більше електричних водонагрівачів (бойлерів):
Характеристики Водонагрівач Atlantic Horizontal HM 100 D400-1-M
| Бренд | Atlantic |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Потужність (Вт) | 1500 Вт |
| Потужність нагрівального елементу (ТЕНа) | 1 х 1500 Вт |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Об'єм | 100 л |
| Вид нагрівального елементу (ТЕНа) | Мокрий |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Установка | Горизонтальна |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Механічне |
| Спосіб установки | Настінний |
| Монтаж | Навісний |
| Підводка | Нижня |
| Матеріал бака | Емальована сталь із напиленням цирконію |
| Відстань між кріпленнями | 510 мм |
| Відстань між патрубками | 100 мм |
| Діаметр патрубків підключення холодної та гарячої води | 1/2 дюйми |
| Максимальна температура нагріву | 65 °С |
| Мінімальний час нагріву | 220 хв. |
| Втрати тепла | 1,85 кВт/24 год при 65°C |
| Напруга мережі | 220 В |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Енергоспоживання за рік | 2738 кВт*год |
| Клас захисту бойлера | IP 24 |
| Висота | 433 мм |
| Ширина | 970 мм |
| Глибина | 451 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 43,3х97х45,1 см |
| Вага | 25,5 кг |
| Колір | Білий |
| Модель бойлера | Horizontal |
| Країна виробник | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Франция |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на 2 роки |
| Керування через WI-FI | Ні |
| Шнур електроживлення | Є |
| Гарантія на бак | 5 років |
| Гарантія на ТЕН | 2 роки |
(7) Відгуки про Водонагрівач Atlantic Horizontal HM 100 D400-1-M
Доставка та Оплата
Доставка
Адресна доставка (кур'єром по Києву)Доставка до під'їзду (Київ) - БЕЗКОШТОВНА на товар вартістю від 5000 грн., при умові, що в картці товару є стікер про безкоштовну доставку, в інших випадках вартість - 350 грн.
Підйом на поверх - додатково 200 грн. (за умови працюючого ліфту), без ліфту - 100 грн/поверх.
Вартість доставки у передмістя - Бровари, Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель, Вишгород, Вишневе, Софіївська Борщагівка, Гатне, Крюківщина - становить 700 грн.
Якщо замовлення оформлене до 12:00, доставка здійснюється день в день, якщо пізніше - на наступний робочий день.
Доставка здійснюється нашими кур’єрами в таких часових діапазонах (пн-сб):
- з 14:00 до 18:00;
- з 18:00 до 21:00.
В неділю та святкові дні доставка не здійснюється, проте он-лайн замовлення приймаються 24/7.
Адресна доставка по Україні
Нова пошта
- у відділення по Україні - за тарифами перевізника;
- адресна доставка по Україні кур'єром Нової пошти - за тарифами перевізника.
Відправлення відбуваються день в день, якщо замовлення оформлене до 12:00, якщо пізніше - на наступний робочий день.
Після відправлення клієнту надається трек-номер, завдяки чому можна відстежити своє замовлення.
Всі замовлення при відправці ретельно перевіряються і страхуються на повну вартість.
Самовивіз
Київ, проспект Перемоги, 67.
Самовивіз здійснюється за попереднім погодженням з менеджером.
Оплата
Готівкою при отриманні (кур’єру, або при самовивозі).Накладеним платежем (у відділенні Нової пошти) - отримувач сплачує вартість доставки, та комісію Нової пошти за накладений платіж 2% + 20 грн.
Онлайн-оплата на розрахунковий рахунок (Найменування одержувача: ФОП ХОМЕНКО Сергій Ігорович, Назва банку: АТ КБ «ПриватБанк», Рахунок одержувача у форматі IBAN: UA063052990000026001000124416, ІПН 3224000171, Валюта: UAH).
Безготівковий розрахунок для юридичних осіб - за запитом. Як це відбувається?
- Замовляєте товар на сайті або по телефону.
- Відпраляєте свої реєстраційні документи на е-мейл info@atlantic.org.ua.
- Менеджер виставляє Вам рахунок на оплату.
- Оплачуєте своє замовлення.
- Отримуєте свій товар (отримання товару відбувається лише за наявності доручення або печатки юр.особи/ФОП).
Якщо обрано спосіб обплати "Безготівковий розрахунок", то доставка не включається у вартість товару.
Рекомендовані товари
Електричний ТЕН - нагрівальний елемент ER 001500Н Atl
Наявність:Немає в наявності
0
Запобіжний клапан MS 0012 Atl (1/2 з тригером)
Наявність:Немає в наявності
0
Прокладка GT 0040 Atl під ТЕН (для мідних ТЕНів)
Наявність:Немає в наявності
0
Магнієвий анод МА 36518 Atl, М6, 365 mm (всі моделі 80-150 л)
Наявність:Є в наявності
100
Русский










