Кур'єром до під'їзду
- ...
- Головна
- Бойлери
- Бойлери від 150 літрів
- Бойлер Atlantic Steatite Exclusive VSRS 300
Бойлер Atlantic Steatite Exclusive VSRS 300
-
Рейтинг:
- Код Вашого товару:10136
- 0
Надаємо чек та гарантійний талон з печаткою
Опис Бойлер Atlantic Steatite Exclusive VSRS 300
Потужний бойлер ATLANTIC STEATITE FLOOR STANDING VSRS 300L ідеально підійде для закладів, які регулярно споживають велику кількість гарячої води: медичні установи, хостели і міні-готелі, тренажерні зали, навчальні заклади і кафетерії. Нагрівач з містким сталевим баком представлений в лаконічній циліндричній формі. На передній частині корпусу розташовані лише терморегулятор і індикатор температури, які приховані під захисною кришкою.
Бак з антикорозійним захистом
Сталевий бак захищений від корозії емалевим покриттям з добавками цирконію. Високоякісна емаль не тріскається навіть при тривалому контакті з рідким середовищем. Як додатковий засіб захисту від корозійних поразок і накипу виступає магнієвий анод. Завдяки цьому елементу термін служби нагрівача збільшується, а необхідність в частому техобслуговуванні знижується. Так для бойлерів цієї серії технічне обслуговування необхідно проводити 1 раз в 2 роки.Потужний ТЕН
Нагрівальний елемент сухого типу виготовлений з кераміки. Він поміщений в емальовану колбу, тому на протязі всього терміну експлуатації ТЕН з рідким середовищем не контактує. Завдяки такій особливості стеатитовий нагрівальний елемент захищений від утворення мінеральних відкладень. Крім того, використання сухого ТЕНа істотно знижує ризик утворення корозії на внутрішній поверхні бака.Потужності ТЕНа 3000 Вт вистачає для швидкого нагріву всього об'єму бака. До максимальної температури 65 °С вода прогрівається протягом 346 хв.
Виробник подбав не тільки про те, щоб вода швидко нагрівалася, а й щоб вона довго не остигала. Завдяки щільному прошарку пінополіуретанового матеріалу температура у внутрішньому баку знижується дуже повільно. В середньому за добу вода стає холоднішою всього на 5-6 °С. Контролювати роботу нагрівача дуже зручно. Вбудований капілярний терморегулятор вимірює поточну температуру води з точністю до 1 градуса. Показники відображаються на індикаторі нагрівання.
Переваги водонагрівача Atlantic VSRS 300 л
- Стеатитовий сухий ТЕН збільшеної потужності;
- Сталевий бак з внутрішнім емалевим покриттям з добавкою цирконію;
- Магнієвий анод для захисту від корозії;
- Зручний механічний тип управління;
- Індикатор нагріву;
- Ефективна пінополіуретанова ізоляція для зниження втрат тепла;
- Термостат з автоматичним захистом від перегрівання;
- Патрубки для подачі і відведення води виготовлені з нержавіючої сталі.
Монтаж
Електричний бойлер з напольним типом установки і нижнім підключенням. Щоб зберігалася гарантія, потрібно обов'язково встановити: редуктор тиску, діелектричну муфту і зворотний клапан. Також потрібно подбати про заземлення. Для збереження умов гарантії потрібно один раз в 2 роки проводити сервісне обслуговування - чистка бака і заміна магнієвого анода.Про гарантію
Гарантія від виробника на робочий бак бойлера серії VSRS становить 7 років, на електричну частину 24 міс.* Детальні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і термінами заміни магнієвого анода знаходяться в гарантійному талоні або в інструкції по експлуатації. При недотриманні зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.
Магазинів багато, ціни скрізь однакові, чому більшість клієнтів купують саме у нас?
- Ви замовляєте якісний товар Європейського виробника без посередників;
- Ми працюємо для Вас 365 днів в році 7 днів на тиждень 24 години на добу.
- Оперативна і безкоштовна доставка Вас порадує, а клієнтоорієнтований і привітний кур'єр з радістю занесе Ваш бойлер прямо в квартиру, навіть, якщо Ви живете на 27 поверсі, а ліфт не працює;
- Будь-який зручний для Вас спосіб оплати: готівкою при отриманні, оплата картою, відправляємо післяплатою (оплата товару при отриманні) або безготівковий розрахунок (для юр. Осіб);
- Ми дійсно надаємо чек і гарантійний талон з усіма печатками;
- Купуючи водонагрівач у нас, Ви можете повернути товар на протязі 90 днів після покупки, якщо Вас щось не влаштувало;
- Кваліфікована технічна підтримка: Ви завжди можете звернутися до нас за відповіддю на будь-яке технічне питання;
- Ми вже внесли Вас в клуб покупців "Atlantic" і тепер Вам не потрібно думати про те, коли наступного разу проводити технічне обслуговування Вашого приладу. Ми вчасно інформуватимемо Вас про дану необхідность протягом усього терміну гарантії.
Більше електричних водонагрівачів (бойлерів):
Характеристики Бойлер Atlantic Steatite Exclusive VSRS 300
| Бренд | Atlantic |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Потужність (Вт) | 3000 Вт |
| Потужність нагрівального елементу (ТЕНа) | 1 х 3000 Вт |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Об'єм | 300 л |
| Вид нагрівального елементу (ТЕНа) | Сухий |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Установка | Вертикальна |
| Регулятор температури | Прихований (під кришкою) |
| Тип керування | Механічне |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Монтаж | Підлоговий |
| Підводка | Нижня |
| Матеріал бака | Емальована сталь із напиленням цирконію |
| Відстань між кріпленнями | 240 мм |
| Відстань між патрубками | 100 мм |
| Максимальна температура нагріву | 65 ± 5 °С |
| Мінімальний час нагріву | 346 хв. |
| Втрати тепла | 2,5 кВт/24 год при 65°C |
| Напруга мережі | 220 В |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Клас захисту бойлера | IP 24 |
| Висота | 1761 мм |
| Ширина | 575 мм |
| Глибина | 598 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 176,1х57,5х59,8 см |
| Вага | 73 кг |
| Колір | Білий |
| Модель бойлера | Steatite Exclusive VSRS |
| Країна виробник | Франція |
| Країна реєстрації бренду | Франция |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на 2 роки |
| Керування через WI-FI | Ні |
| Шнур електроживлення | Є |
| Гарантія на бак | 7 років |
| Гарантія на ТЕН | 2 роки |
(3) Відгуки про Бойлер Atlantic Steatite Exclusive VSRS 300
Доставка та Оплата
Доставка
Адресна доставка (кур'єром по Києву)Доставка до під'їзду (Київ) - БЕЗКОШТОВНА на товар вартістю від 5000 грн., при умові, що в картці товару є стікер про безкоштовну доставку, в інших випадках вартість - 350 грн.
Підйом на поверх - додатково 200 грн. (за умови працюючого ліфту), без ліфту - 100 грн/поверх.
Вартість доставки у передмістя - Бровари, Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель, Вишгород, Вишневе, Софіївська Борщагівка, Гатне, Крюківщина - становить 700 грн.
Якщо замовлення оформлене до 12:00, доставка здійснюється день в день, якщо пізніше - на наступний робочий день.
Доставка здійснюється нашими кур’єрами в таких часових діапазонах (пн-сб):
- з 14:00 до 18:00;
- з 18:00 до 21:00.
В неділю та святкові дні доставка не здійснюється, проте он-лайн замовлення приймаються 24/7.
Адресна доставка по Україні
Нова пошта
- у відділення по Україні - за тарифами перевізника;
- адресна доставка по Україні кур'єром Нової пошти - за тарифами перевізника.
Відправлення відбуваються день в день, якщо замовлення оформлене до 12:00, якщо пізніше - на наступний робочий день.
Після відправлення клієнту надається трек-номер, завдяки чому можна відстежити своє замовлення.
Всі замовлення при відправці ретельно перевіряються і страхуються на повну вартість.
Самовивіз
Київ, проспект Перемоги, 67.
Самовивіз здійснюється за попереднім погодженням з менеджером.
Оплата
Готівкою при отриманні (кур’єру, або при самовивозі).Накладеним платежем (у відділенні Нової пошти) - отримувач сплачує вартість доставки, та комісію Нової пошти за накладений платіж 2% + 20 грн.
Онлайн-оплата на розрахунковий рахунок (Найменування одержувача: ФОП ХОМЕНКО Сергій Ігорович, Назва банку: АТ КБ «ПриватБанк», Рахунок одержувача у форматі IBAN: UA063052990000026001000124416, ІПН 3224000171, Валюта: UAH).
Безготівковий розрахунок для юридичних осіб - за запитом. Як це відбувається?
- Замовляєте товар на сайті або по телефону.
- Відпраляєте свої реєстраційні документи на е-мейл info@atlantic.org.ua.
- Менеджер виставляє Вам рахунок на оплату.
- Оплачуєте своє замовлення.
- Отримуєте свій товар (отримання товару відбувається лише за наявності доручення або печатки юр.особи/ФОП).
Якщо обрано спосіб обплати "Безготівковий розрахунок", то доставка не включається у вартість товару.
Рекомендовані товари
Магнієвий анод МА 16026 Atl, М8, 160 mm (D400-2-BC, N4C(E), N3CME)
Наявність:Немає в наявності
0
Електричний ТЕН - нагрівальний елемент ER 003300T Atl
Наявність:Немає в наявності
0
Запобіжний клапан MS 0034 Atl (3/4 з тригером)
Наявність:Немає в наявності
0
Прокладка GT 0040 Atl під ТЕН (для мідних ТЕНів)
Наявність:Немає в наявності
0
Магнієвий анод МА 31533 Atl M8 (Floor Standing, VSRS)
Наявність:Немає в наявності
0
Теги: Бойлери Atlantic з сухим ТЕНом, бойлер atlantic steatite
Русский







