Кур'єром до під'їзду
- ...
- Головна
- Бойлери
- Бойлери до 50 літрів
- Водонагрівач Atlantic Vertigo Steatite Essential 50 MP-040 2F 220G (1500W)
Водонагрівач Atlantic Vertigo Steatite Essential 50 MP-040 2F 220G (1500W)
-
Рейтинг:
- Код Вашого товару:1012387
- 0
Надаємо чек та гарантійний талон з печаткою
Опис Водонагрівач Atlantic Vertigo Steatite Essential 50 MP-040 2F 220G (1500W)
Технологія Steatite — «сухий» керамічний нагрівальний елемент
Основна перевага бойлера — використання стеатитового ТЕНу нового покоління, який розташований у захисній колбі та не контактує з водою. Це забезпечує такі плюси, як:- Відсутність накипу – ТЕН не покривається вапняними відкладеннями, зберігаючи стабільну ефективність.
- Тривалий термін служби – немає впливу жорсткої води та корозії.
- Просте обслуговування – заміна нагрівача без зливу води.
- Підвищена електробезпека – повна ізоляція нагрівального елемента від води.
- Завдяки потужності 1500 Вт система нагріває воду від 15 до 65 °C приблизно за 122 хвилини, що оптимально для сім’ї з 1–2 осіб.
Покриття Diamond-Quality — захист бака від корозії
Внутрішній бак виготовлено зі сталі з емалевим покриттям, збагаченим цирконієм. Це забезпечує високу стійкість до корозії, перепадів температури та агресивної дії води. Бойлер розрахований на робочий тиск до 8 бар, а максимальна температура може досягати 70 °C.Оновлена панель керування
Лаконічна та інтуїтивно зрозуміла механічна панель управління, інтегрована в корпус, дозволяє легко виставити потрібну температуру та обрати один із режимів:- Ручний режим – вільне налаштування температури від 50 до 70 °C.
- Режим "ECO+" - аналіз ваших звичок користування та автоматичне нагрівання оптимальної кількість води, забезпечуючи ідеальний баланс між комфортом і економією. Цей режим створений для звичного ритму життя. У разі відключення електроенергії або переходу в ручний режим налаштування навчання автоматично скидаються.
- Режим “Відсутність” – економія енергії з підтриманням мінімальної температури 7 °C для запобігання замерзанню. Після двох днів перебування у режимі відсутності та при виході з нього автоматично запускається цикл захисту від бактерій Legionella. Цей процес активується кожні 30 днів або після вимкнення режиму відсутності. Для запобігання розвитку бактерій вода нагрівається до температури 62 °C і підтримується на цьому рівні протягом однієї години.
Енергоефективність і теплоізоляція
Бойлер Atlantic Vertigo Steatite Essential має клас енергоспоживання B та профіль навантаження M, що відповідає потребам середнього домогосподарства. Річне споживання становить приблизно 1316 кВт·год, що свідчить про економну роботу.Використання пінополіуретанової теплоізоляції високої щільності мінімізує теплові втрати, дозволяючи довше утримувати гарячу воду та знижуючи частоту повторного нагріву.Безпека та надійність
Atlantic Vertigo Steatite Essential сертифікований за класом захисту IP24, що забезпечує стійкість до потрапляння бризок води та дозволяє безпечно встановлювати водонагрівач у вологих приміщеннях, таких як ванні кімнати чи санітарно-гігієнічні зони. У стандартну комплектацію входить оригінальний запобіжний клапан (обов'язковий до встановлення), який запобігає надмірному підвищенню тиску в баку, а також діелектрична з’єднувальна муфта, що забезпечує захист від електрохімічної корозії під час підключення до металевого трубопроводу.Монтаж
Бойлер з універсальним типом установки і нижнім підключенням. Щоб зберігалася гарантія, потрібно обов'язково встановити: редуктор тиску, діелектричну муфту і зворотний клапан. Також потрібно подбати про заземлення. Для збереження умов гарантії потрібно один раз в 2 роки проводити сервісне обслуговування - чистка бака і заміна магнієвого анода.Що входить в комплект до Вашого водонагрівача?
- Водонагрівач
- Зворотній (запобіжний) клапан
- Діелектрична муфта
- Кабель живлення з вилкою
- Інструкція-гарантійний талон
Про гарантію
Гарантія від виробника на робочий бак бойлера Vertigo Steatite Essential New складає 7 років, на електричну частину 2 роки.* Детальні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і термінами заміни магнієвого анода знаходяться в гарантійному талоні або в інструкції по експлуатації. При недотриманні зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.

На весь пропонований асортимент техніки Atlantic для покупців діє офіційна гарантія від виробника. Сервісним та гарантійним обслуговуванням всього обладнання заводу займається сервісний центр Атлантік-Гейзер.
В регіонах України успішно працюють 120 сервісних центрів. Якщо у Вас виникнуть питання по роботі або обслуговуванню будь-якого обладнання Атлантік, Ви можете звернутися в сервісний центр у Вашому місті або райцентрі. Вам гарантовано буде надана професійна допомога.
Магазинів багато, ціни скрізь однакові, чому більшість клієнтів купують саме у нас?
- Ви замовляєте якісний товар Європейського виробника без посередників;
- Ми працюємо для Вас 365 днів в році 7 днів на тиждень 24 години на добу.
- Оперативна доставка Вас порадує;
- Будь-який зручний для Вас спосіб оплати: готівкою при отриманні, оплата за рекізитами, відправляємо післяплатою (оплата товару при отриманні) або безготівковий розрахунок (для юр. осіб);
- Ми дійсно надаємо чек і гарантійний талон з усіма печатками;
- Купуючи товар у нас, Ви можете повернути товар на протязі 90 днів після покупки, якщо Вас щось не влаштувало;
- Кваліфікована технічна підтримка: Ви завжди можете звернутися до нас за відповіддю на будь-яке технічне питання.
Більше електричних водонагрівачів (бойлерів):
Характеристики Водонагрівач Atlantic Vertigo Steatite Essential 50 MP-040 2F 220G (1500W)
| Бренд | Atlantic |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Потужність (Вт) | 1500 Вт |
| Потужність нагрівального елементу (ТЕНа) | 2 х 1000/1500 Вт |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Об'єм | 50 л |
| Вид нагрівального елементу (ТЕНа) | Сухий |
| Форма водонагрівача | Прямокутний (Slim) |
| Установка | Універсальна |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Механічне |
| Спосіб установки | Настінний |
| Монтаж | Навісний |
| Підводка | Нижня / бокова |
| Матеріал бака | Емальована сталь із напиленням цирконію |
| Відстань між кріпленнями | 350/440 мм |
| Відстань між патрубками | 408 мм |
| Діаметр патрубків підключення холодної та гарячої води | 1/2 дюйми |
| Максимальна температура нагріву | 70 °С |
| Мінімальний час нагріву | 122 хвилини |
| Напруга мережі | 220 В |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Енергоспоживання за рік | 1316 кВт·год |
| Клас енергоефективності | B |
| Клас захисту бойлера | IP 24 |
| Профіль навантаження | М |
| Висота | 767 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 76,7х49х31 см |
| Вага | 22,92 кг |
| Колір | Білий |
| Модель бойлера | Vertigo Steatite Essential New |
| Країна виробник | Єгипет |
| Керування через WI-FI | Ні |
| Шнур електроживлення | Є, з вилкою |
| Гарантія на бак | 7 років |
| Гарантія на ТЕН | 2 роки |
(0) Відгуки про Водонагрівач Atlantic Vertigo Steatite Essential 50 MP-040 2F 220G (1500W)
Питання - Відповідь 0Водонагрівач Atlantic Vertigo Steatite Essential 50 MP-040 2F 220G (1500W)
Ще не було питань.
Доставка та Оплата
Доставка
Адресна доставка (кур'єром по Києву)Доставка до під'їзду (Київ) - БЕЗКОШТОВНА на товар вартістю від 5000 грн., при умові, що в картці товару є стікер про безкоштовну доставку, в інших випадках вартість - 350 грн.
Підйом на поверх - додатково 200 грн. (за умови працюючого ліфту), без ліфту - 100 грн/поверх.
Вартість доставки у передмістя - Бровари, Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель, Вишгород, Вишневе, Софіївська Борщагівка, Гатне, Крюківщина - становить 700 грн.
Якщо замовлення оформлене до 12:00, доставка здійснюється день в день, якщо пізніше - на наступний робочий день.
Доставка здійснюється нашими кур’єрами в таких часових діапазонах (пн-сб):
- з 14:00 до 18:00;
- з 18:00 до 21:00.
В неділю та святкові дні доставка не здійснюється, проте он-лайн замовлення приймаються 24/7.
Адресна доставка по Україні
Нова пошта
- у відділення по Україні - за тарифами перевізника;
- адресна доставка по Україні кур'єром Нової пошти - за тарифами перевізника.
Відправлення відбуваються день в день, якщо замовлення оформлене до 12:00, якщо пізніше - на наступний робочий день.
Після відправлення клієнту надається трек-номер, завдяки чому можна відстежити своє замовлення.
Всі замовлення при відправці ретельно перевіряються і страхуються на повну вартість.
Самовивіз
Київ, проспект Перемоги, 67.
Самовивіз здійснюється за попереднім погодженням з менеджером.
Оплата
Готівкою при отриманні (кур’єру, або при самовивозі).Накладеним платежем (у відділенні Нової пошти) - отримувач сплачує вартість доставки, та комісію Нової пошти за накладений платіж 2% + 20 грн.
Онлайн-оплата на розрахунковий рахунок (Найменування одержувача: ФОП ХОМЕНКО Сергій Ігорович, Назва банку: АТ КБ «ПриватБанк», Рахунок одержувача у форматі IBAN: UA063052990000026001000124416, ІПН 3224000171, Валюта: UAH).
Безготівковий розрахунок для юридичних осіб - за запитом. Як це відбувається?
- Замовляєте товар на сайті або по телефону.
- Відпраляєте свої реєстраційні документи на е-мейл info@atlantic.org.ua.
- Менеджер виставляє Вам рахунок на оплату.
- Оплачуєте своє замовлення.
- Отримуєте свій товар (отримання товару відбувається лише за наявності доручення або печатки юр.особи/ФОП).
Якщо обрано спосіб обплати "Безготівковий розрахунок", то доставка не включається у вартість товару.
Рекомендовані товари
Магнієвий анод МА 12026 Atl, М8, 120 mm (S3C, S4CM)
Наявність:Є в наявності
100
Електричний ТЕН - нагрівальний елемент ER 001500T Atl
Наявність:Немає в наявності
0
Електричний ТЕН - нагрівальний елемент ER 1000T Atl
Наявність:Немає в наявності
0
Запобіжний клапан MS 0012 Atl (1/2 з тригером)
Наявність:Немає в наявності
0
Русский










