при отриманні
- ...
- Головна
- Бойлери
- Бойлери до 50 літрів
- Водонагрівач Atlantic Classic VM 50 N4L
Водонагрівач Atlantic Classic VM 50 N4L
-
Рейтинг:
- Код Вашого товару:1011160
- 0
Опис Водонагрівач Atlantic Classic VM 50 N4L
✅ ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ! ✅
Шановні клієнти! Звертаємо вашу увагу, що купуючи бойлер Atlantic у нас - Ви отримуєте оригінальний товар з офіційною гарантією від виробника.
Це важливо, адже на ринку присутня велика кількість неофіційної продукції. Обирайте надійність та якість разом з нами! ✅
5 причин купити Atlantic Classic VM 50 N4L:
- Оптимальний обсяг води в баку.
- Відмінна швидкість нагріву.
- Компактні габарити.
- Зручне регулювання температурного показника.
- Невисока ціна Atlantic Classic VM 50 N4L.
Переваги
- Бойлер оснащений нагріваючим елементом мокрого типу. Потужність ТЕНу 1500 Вт забезпечує високу швидкість нагрівання. Температура до 65 - 70 градусів досягається всього за 120 хвилин.
- Бак виготовлений з емальованої сталі. Матеріал стійкий до появи корозії і володіє високою здатністю до теплозбереження.
- Механічний механізм регулювання ступеня нагріву розташований під невеликою кришкою, завдяки чому зберігається симпатичний зовнішній вигляд бойлера.
- У верхній частині розташовується круглий індикатор, який відображає поточний рівень температури.
Вирішивши придбати Atlantic Classic VM 50 N4L в нашому інтернет магазині Ви зможете назавжди забути про проблеми з подачею гарячої води. Ми гарантуємо високу якість, надійність і довговічність моделі.
Монтаж
Бойлер з вертикальним типом установки і нижнім підключенням. Щоб зберігалася гарантія, потрібно встановити: редуктор тиску і зворотний клапан. Також потрібно подбати про заземлення. Для збереження умов гарантії потрібно один раз на рік проводити сервісне обслуговування - чистка бака і заміна магнієвого анода.

Приклади монтажу бойлера Atlantic Classic VM 50 N4L
Що входить в комплект до Вашого водонагрівача?
- Водонагрівач
- Зворотній (запобіжний) клапан
- Заводська упаковка
- Інструкція-гарантійний талон
Про гарантію
Гарантія від виробника на робочий бак бойлеру серії Classic становить 3 роки, на електричну частину 2 роки.* Детальні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і термінами заміни магнієвого анода знаходяться в гарантійному талоні або в інструкції по експлуатації. При недотриманні зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.

На весь пропонований асортимент техніки Atlantic для покупців діє офіційна гарантія від виробника. Сервісним та гарантійним обслуговуванням всього обладнання заводу займається сервісний центр Атлантік-Гейзер.
В регіонах України успішно працюють 120 сервісних центрів. Якщо у Вас виникнуть питання по роботі або обслуговуванню будь-якого обладнання Атлантік, Ви можете звернутися в сервісний центр у Вашому місті або райцентрі. Вам гарантовано буде надана професійна допомога.
Як збільшити строк служби Вашого бойлера?
- Редуктор тиску - призначений для стабілізації вхідного тиску води в системі водопостачання і запобігає Ваш бойлер від гідроударів. У більшості випадків, основні поломки виникають від різкого збільшення тиску (гідроударів).
- Фільтр від накипу (через накипу ефективність роботи Вашого водонагрівача знижується, і надалі він починає споживати більше електроенергії або призводить до неминучої поломки без можливості ремонту). Фільтр від накипу Ecosoft Ecozon - на даний момент є ефективним приладом із захисту водонагрівачів від накипу, встановлюється при вході на холодну воду, температура якої не перевищує 30 градусів.
Магазинів багато, ціни скрізь однакові, чому більшість клієнтів купують саме у нас?
- Ви замовляєте якісний товар Європейського виробника без посередників;
- Оперативна та доставка Вас порадує;
- Ми дійсно надаємо чек і гарантійний талон з усіма печатками;
- Купуючи водонагрівач у нас, Ви можете повернути товар на протязі 90 днів після покупки, якщо Вас щось не влаштовує;
- Кваліфікована технічна підтримка: Ви завжди можете звернутися до нас за відповіддю на будь-яке технічне питання;
- Ми вже внесли Вас в клуб покупців "Atlantic" і тепер Вам не потрібно думати про те, коли наступного разу проводити тех. обслуговування Вашого приладу. Ми вчасно інформуватимемо Вас про дану необхідность протягом усього терміну гарантії.
Більше електричних водонагрівачів (бойлерів):
Характеристики Водонагрівач Atlantic Classic VM 50 N4L
| Бренд | Atlantic |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Потужність (Вт) | 1500 Вт |
| Потужність нагрівального елементу (ТЕНа) | 1 х 1500 Вт |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Фактичний об'єм | 46,7 л |
| Об'єм | 50 л |
| Вид нагрівального елементу (ТЕНа) | Мокрий |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Установка | Вертикальна |
| Регулятор температури | Прихований (під кришкою) |
| Тип керування | Механічне |
| Спосіб установки | Настінний |
| Монтаж | Навісний |
| Наявність дрота живлення | Немає |
| Підводка | Нижня |
| Матеріал бака | Емальована сталь |
| Відстань між кріпленнями | 240 мм |
| Відстань між патрубками | 100 мм |
| Діаметр патрубків підключення холодної та гарячої води | 1/2 дюйми |
| Максимальна температура нагріву | 65 ± 5 °С |
| Мінімальний час нагріву | 104 хв. |
| Напруга мережі | 220 В |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Енергоспоживання за рік | 1407 кВт*год |
| Клас енергоефективності | С |
| Клас захисту бойлера | IP 24 |
| Профіль навантаження | L |
| Висота | 570 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Глибина | 455 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 57х43,3х45,5 см |
| Вага | 13,2 кг |
| Колір | Білий |
| Модель бойлера | Classic VM N4L |
| Країна виробник | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Керування через WI-FI | Ні |
| Шнур електроживлення | Ні |
| Гарантія на бак | 3 роки |
| Гарантія на ТЕН | 2 роки |
(30) Відгуки про Водонагрівач Atlantic Classic VM 50 N4L
Доставка та Оплата
Доставка
Адресна доставка (кур'єром по Києву)Доставка до під'їзду (Київ) - БЕЗКОШТОВНА на товар вартістю від 5000 грн., при умові, що в картці товару є стікер про безкоштовну доставку, в інших випадках вартість - 350 грн.
Підйом на поверх - додатково 200 грн. (за умови працюючого ліфту), без ліфту - 100 грн/поверх.
Вартість доставки у передмістя - Бровари, Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель, Вишгород, Вишневе, Софіївська Борщагівка, Гатне, Крюківщина - становить 700 грн.
Якщо замовлення оформлене до 12:00, доставка здійснюється день в день, якщо пізніше - на наступний робочий день.
Доставка здійснюється нашими кур’єрами в таких часових діапазонах (пн-сб):
- з 14:00 до 18:00;
- з 18:00 до 21:00.
В неділю та святкові дні доставка не здійснюється, проте он-лайн замовлення приймаються 24/7.
Адресна доставка по Україні
Нова пошта
- у відділення по Україні - за тарифами перевізника;
- адресна доставка по Україні кур'єром Нової пошти - за тарифами перевізника.
Відправлення відбуваються день в день, якщо замовлення оформлене до 12:00, якщо пізніше - на наступний робочий день.
Після відправлення клієнту надається трек-номер, завдяки чому можна відстежити своє замовлення.
Всі замовлення при відправці ретельно перевіряються і страхуються на повну вартість.
Самовивіз
Київ, проспект Перемоги, 67.
Самовивіз здійснюється за попереднім погодженням з менеджером.
Оплата
Готівкою при отриманні (кур’єру, або при самовивозі).Накладеним платежем (у відділенні Нової пошти) - отримувач сплачує вартість доставки, та комісію Нової пошти за накладений платіж 2% + 20 грн.
Онлайн-оплата на розрахунковий рахунок (Найменування одержувача: ФОП ХОМЕНКО Сергій Ігорович, Назва банку: АТ КБ «ПриватБанк», Рахунок одержувача у форматі IBAN: UA063052990000026001000124416, ІПН 3224000171, Валюта: UAH).
Безготівковий розрахунок для юридичних осіб - за запитом. Як це відбувається?
- Замовляєте товар на сайті або по телефону.
- Відпраляєте свої реєстраційні документи на е-мейл info@atlantic.org.ua.
- Менеджер виставляє Вам рахунок на оплату.
- Оплачуєте своє замовлення.
- Отримуєте свій товар (отримання товару відбувається лише за наявності доручення або печатки юр.особи/ФОП).
Якщо обрано спосіб обплати "Безготівковий розрахунок", то доставка не включається у вартість товару.
Рекомендовані товари
Електричний ТЕН - нагрівальний елемент ER 001500 Atl
Наявність:Немає в наявності
0
Запобіжний клапан MS 0012 Atl (1/2 з тригером)
Наявність:Немає в наявності
0
Прокладка GT 0040 Atl під ТЕН (для мідних ТЕНів)
Наявність:Немає в наявності
0
Магнієвий анод МА 20518 Atl, М6, 205 mm
Наявність:Є в наявності
100
Русский








