Кур'єром до під'їзду
- ...
- Головна
- Бойлери
- Бойлери до 15 літрів
- Водонагрівач Atlantic Ondeo SWH 10U M-3 (верхнє підключення)
Водонагрівач Atlantic Ondeo SWH 10U M-3 (верхнє підключення)
ЗНЯТО З ВИРОБНИЦТВА, нова модель - Водонагрівач Atlantic Nanto SWH 10U M-N1 (верхнє підключення)
Водонагрівач прямокутної форми з вертикальним типом монтажу, в ємність бака 10 літрів встановлений мокрий ТЕН потужністю 2000 Вт, завдяки чому вода нагрівається лише за 19 хвилин. Бойлер оснащений механічним регулятором температури, він розташований на корпусі - це дозволяє швидко і зручно налаштувати температуру нагріву води.
-
Рейтинг:
- Код Вашого товару:1011452
- 0
Надаємо чек та гарантійний талон з печаткою
Опис Водонагрівач Atlantic Ondeo SWH 10U M-3 (верхнє підключення)
Бойлер Atlantic Ondeo SWH 10U M-3 (верхнє підключення) - це відмінний і перевірений накопичувальний водонагрівач, дизайн якого не залишить Вас байдужим. Прямокутний бак має інтуїтивно зрозуміле Механічне управління, а терморегулятор зручно розташований на корпусі для швидкого налаштування температури нагріву води. У ємність об'ємом 10 літрів вбудований мокрий ТЕН потужністю 2000 Вт, він швидко гріє воду, споживає мінімум енергії і має довгий строк служби. Вертикальний установка дає можливість виконати монтаж практично в будь-якому місці.
Відео презентація бойлера Atlantic Ondeo SWH 10U M-3 (верхнє підключення)
Монтаж
Що входить в комплект до Вашого водонагрівача?
- Водонагрівач
- Зворотній (запобіжний) клапан
- Діелектрична муфта
- Кабель живлення
- Інструкція-гарантійний талон
Про гарантію
Гарантія виробника на робочому танку котла серії Ondeo становить 5 років, на електричну частину 24 місяці.* Детальні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і термінами заміни магнієвого анода знаходяться в гарантійному талоні або в інструкції по експлуатації. При недотриманні зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.
На весь пропонований асортимент техніки Atlantic для покупців діє офіційна гарантія від виробника. Сервісним та гарантійним обслуговуванням всього обладнання заводу займається сервісний центр Атлантік-Гейзер.
В регіонах України успішно працюють 120 сервісних центрів. Якщо у Вас виникнуть питання по роботі або обслуговуванню будь-якого обладнання Атлантік, Ви можете звернутися в сервісний центр у Вашому місті або райцентрі. Вам гарантовано буде надана професійна допомога.
Магазинів багато, ціни скрізь однакові, чому більшість клієнтів купують саме у нас?
- Ви замовляєте якісний товар Європейського виробника без посередників;
- Ми працюємо для Вас 365 днів в році 7 днів на тиждень 24 години на добу.
- Оперативна доставка Вас порадує;
- Будь-який зручний для Вас спосіб оплати: готівкою при отриманні, оплата картою, відправляємо післяплатою (оплата товару при отриманні) або безготівковий розрахунок (для юр. Осіб);
- Ми дійсно надаємо чек і гарантійний талон з усіма печатками;
- Купуючи водонагрівач у нас, Ви можете повернути товар на протязі 90 днів після покупки, якщо Вас щось не влаштувало;
- Кваліфікована технічна підтримка: Ви завжди можете звернутися до нас за відповіддю на будь-яке технічне питання;
- Ми вже внесли Вас в клуб покупців "Atlantic" і тепер Вам не потрібно думати про те, коли наступного разу проводити технічне обслуговування Вашого приладу. Ми вчасно інформуватимемо Вас про дану необхідность протягом усього терміну гарантії.
Більше електричних водонагрівачів (котли):
Характеристики Водонагрівач Atlantic Ondeo SWH 10U M-3 (верхнє підключення)
| Бренд | Atlantic |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Потужність (Вт) | 2000 Вт |
| Потужність нагрівального елементу (ТЕНа) | 1 х 2000 Вт |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Об'єм | 10 л |
| Вид нагрівального елементу (ТЕНа) | Мокрий |
| Форма водонагрівача | Прямокутний |
| Установка | Вертикальна |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Механічне |
| Спосіб установки | Настінний |
| Монтаж | Під мийкою |
| Підводка | Верхня |
| Матеріал бака | Емальована сталь |
| Відстань між кріпленнями | 240 мм |
| Відстань між патрубками | 100 мм |
| Максимальна температура нагріву | 65 °С |
| Мінімальний час нагріву | 19 хвилин |
| Втрати тепла | кВт/24 год при 65°C |
| Напруга мережі | 230 В |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Енергоспоживання за рік | 552 кВт*год |
| Клас енергоефективності | В |
| Клас захисту бойлера | IP 24 |
| Профіль навантаження | XXS |
| Висота | 396 мм |
| Ширина | 367 мм |
| Глибина | 281 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 39,6х36,7х28,1 см |
| Вага | 7 кг |
| Колір | Білий |
| Модель бойлера | Ondeo |
| Країна виробник | Таїланд |
| Країна реєстрації бренду | Франция |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на 2 роки |
| Керування через WI-FI | Ні |
| Шнур електроживлення | Є |
| Гарантія на бак | 5 років |
| Гарантія на ТЕН | 2 роки |
(0) Відгуки про Водонагрівач Atlantic Ondeo SWH 10U M-3 (верхнє підключення)
Питання - Відповідь 1Водонагрівач Atlantic Ondeo SWH 10U M-3 (верхнє підключення)
Скажіть, будь ласка, у Вас можна замовити послугу по монтажу бойлера?
Так, звичайно. Передзвоніть будьласка нам по телефону і менеджер прийме Вашу заявку.
Доставка та Оплата
Доставка
Адресна доставка (кур'єром по Києву)Доставка до під'їзду (Київ) - БЕЗКОШТОВНА на товар вартістю від 5000 грн., при умові, що в картці товару є стікер про безкоштовну доставку, в інших випадках вартість - 350 грн.
Підйом на поверх - додатково 200 грн. (за умови працюючого ліфту), без ліфту - 100 грн/поверх.
Вартість доставки у передмістя - Бровари, Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель, Вишгород, Вишневе, Софіївська Борщагівка, Гатне, Крюківщина - становить 700 грн.
Якщо замовлення оформлене до 12:00, доставка здійснюється день в день, якщо пізніше - на наступний робочий день.
Доставка здійснюється нашими кур’єрами в таких часових діапазонах (пн-сб):
- з 14:00 до 18:00;
- з 18:00 до 21:00.
В неділю та святкові дні доставка не здійснюється, проте он-лайн замовлення приймаються 24/7.
Адресна доставка по Україні
Нова пошта
- у відділення по Україні - за тарифами перевізника;
- адресна доставка по Україні кур'єром Нової пошти - за тарифами перевізника.
Відправлення відбуваються день в день, якщо замовлення оформлене до 12:00, якщо пізніше - на наступний робочий день.
Після відправлення клієнту надається трек-номер, завдяки чому можна відстежити своє замовлення.
Всі замовлення при відправці ретельно перевіряються і страхуються на повну вартість.
Самовивіз
Київ, проспект Перемоги, 67.
Самовивіз здійснюється за попереднім погодженням з менеджером.
Оплата
Готівкою при отриманні (кур’єру, або при самовивозі).Накладеним платежем (у відділенні Нової пошти) - отримувач сплачує вартість доставки, та комісію Нової пошти за накладений платіж 2% + 20 грн.
Онлайн-оплата на розрахунковий рахунок (Найменування одержувача: ФОП ХОМЕНКО Сергій Ігорович, Назва банку: АТ КБ «ПриватБанк», Рахунок одержувача у форматі IBAN: UA063052990000026001000124416, ІПН 3224000171, Валюта: UAH).
Безготівковий розрахунок для юридичних осіб - за запитом. Як це відбувається?
- Замовляєте товар на сайті або по телефону.
- Відпраляєте свої реєстраційні документи на е-мейл info@atlantic.org.ua.
- Менеджер виставляє Вам рахунок на оплату.
- Оплачуєте своє замовлення.
- Отримуєте свій товар (отримання товару відбувається лише за наявності доручення або печатки юр.особи/ФОП).
Якщо обрано спосіб обплати "Безготівковий розрахунок", то доставка не включається у вартість товару.
Рекомендовані товари
Запобіжний клапан MS 0012 Atl (1/2 з тригером)
Наявність:Немає в наявності
0
Прокладка GT 0040 Atl під ТЕН (для мідних ТЕНів)
Наявність:Немає в наявності
0
Магнієвий анод MA 14018 M6 Atl (Nanto, Ondeo+)
Наявність:Немає в наявності
0
Електричний ТЕН - нагрівальний елемент ER 002000 ONDEO
Наявність:Немає в наявності
0
Русский








